KONST / Litografier / Litografi 4542267
nr 454 2267
Litografi
Signerad Zorn, 18x22
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 19 februari 2007
kl 16:28:48
850 kr
750 kr
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.900 kr